Ako odstrániť problém so zobrazovaním prehrávača služby SoundCloud vo WordPresse

Problém s prehrávačom služby SoundCloud

V rámci písania článku o kanáli M.T.J. Music som do článku umiestnil ukážky vo forme videa a skladby na SoundCloude. Všetko vyzeralo v poriadku až do doby, kedy som článok dal publikovať a zároveň si skontroloval, či s niečím nie je problém.

Po vložení widgetu priamo z WordPressu alebo vložení HTML kódu som pri publikovanom článku mal na tomto bloku error: “The content can’t be loaded, since it is not allowed on the site – Contact the administrator”. Keďže mi trvalo dlhšie kým som tento problém vyriešil, pričom na internete o tomto chybovom hlásení nie je ani zmienka, tak som sa rozhodol podeliť s riešením.

V rámci politiky Cookies som si našiel šikovný plugin, ktorý spĺňal moje požiadavky, a ktorý som si ešte dodatočne upravil. Žiaľ tento plugin dáko blokuje určité typy Cookies aj keď sú všetky návštevníkom stránky “povolené”. Teda, tak som to pochopil. V rámci sekcie v tomto plugine som musel nakoniec zaškrtnúť všetky služby, aby som podobný problém nemal aj v budúcnosti. Čo ma ale hnevá je, že aj keď som služby zaškrtol a potvrdil, po otvorení tohto menu je zase všetko deaktivované, resp. odškrtnuté. Našťastie po prvom potvrdení sa už problém odstránil a dúfam, že sa už nebude opakovať.

Na záver pripájam ešte zopár obrázkov k tomuto problému.

Problém s prehrávačom služby SoundCloud
Problém s prehrávačom služby SoundCloud – Chybové hlásenie v konzole.
Problém so zobrazovím prehrávača služby SoundCloud
Problém so zobrazovaním prehrávača služby SoundCloud – Zoznam služieb, ktoré treba povoliť/zaškrtnúť.
Problém s prehrávačom služby SoundCloud
Problém s prehrávačom služby SoundCloud

Záver

V podstate zaškrtávaním políčok sa automaticky vypĺňa sekcia Domains. Do nej sa zapisujú povolenia pre domény. Na základe týchto povolení sa odstraňujú problémy typu Security Policy.

https://www.mldgroup.com

Vyštudovaný top manažér pôsobiaci najmä ako manažér, marketér, softvérový inžinier, konzultant, bloger, YouTuber a zatiaľ neúspešný hudobník a producent. V rámci praxe pôsobil v rôznych odvetviach na rôznych pozíciách v malých aj veľkých firmách, vrátane spoluprác a partnerstiev s významnými firmami či poradenskými spoločnosťami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *