Spoznajte najlepšie bezplatné online aplikácie na odstraňovanie pozadia

Background remover

Bezplatný odstraňovač pozadia je softvérový nástroj alebo online služba, ktorá používateľom umožňuje odstrániť pozadie z obrázkov alebo ich fotografií. Tieto nástroje používajú rôzne algoritmy a techniky na automatickú detekciu a odstránenie pozadia, pričom ponechajú viditeľný buď hlavný objekt alebo používateľom zvolený objekt (napr. osoba, predmet, budova).

Remove.bg

remove.bg je populárny online nástroj, ktorý využíva technológiu AI na automatické odstránenie pozadia z obrázkov. remove.bg ponúka bezplatné aj platené plány. V rámci bezplatného plánu je možné získať upravené obrázky len v nízkom rozlíšení, čo môže pre niektoré potreby postačovať.

Free Image Background Remover | Adobe Express

Adobe Express vám rovnako ako remove.bg bezplatne odstráni pozadie z obrázka. Vďaka tejto službe ľahko odstránite pozadie z fotografií a následne upravené fotografie môžete upraviť napríklad v aplikácii Adobe Express, kde stačí už len pridať nové pozadie. Tento nástroj používa pokročilé algoritmy na automatickú detekciu a odstránenie pozadia z obrázkov. Používatelia nemusia ručne vyberať alebo obkresľovať predmet, nástroj automaticky spracuje proces odstránenia pozadia. Tento nástroj nemá obmedzenie na výslednú veľkosť upraveného obrázka.

https://www.mldgroup.com

Vyštudovaný top manažér pôsobiaci najmä ako manažér, marketér, softvérový inžinier, konzultant, bloger, YouTuber a zatiaľ neúspešný hudobník a producent. V rámci praxe pôsobil v rôznych odvetviach na rôznych pozíciách v malých aj veľkých firmách, vrátane spoluprác a partnerstiev s významnými firmami či poradenskými spoločnosťami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *