The Best Relaxation and Meditation Music – Relax pre všetkých

História hudobného YouTube kanála The Best Relaxation and Meditation Music

Názov môjho druhého hudobného YouTube kanála, ktorý je zameraný na špeciálny štýl hudby určený pre oddych a relaxáciu, je The Best Relaxation and Meditation Music. Všetky skladby na tomto kanáli sú pomalé s cieľom vytvoriť príjemnú atmosféru.

Ak chcete hodinu relaxovať, alebo ste masér/ka, stačí pustiť napríklad ktorúkoľvek hodinovú skladbu a keď hudba skonči, budete vedieť, že práve uplynula hodina. Pri počúvaní skladieb môžete napríklad upratovať, variť, oddychovať, relaxovať, čítať knihy, cvičiť či vykonávať rôzne ďalšie oddychové a relaxačne aktivity.

Ďalší užitočný spôsob ako využiť služby tohto hudobného kanála je použiť ho na privodenie spánku alebo jeho udržanie. Ak si cez playlist vytvoríte niekoľko hodinovú “session”, tak máte príjemnú hudbu počas celého spánku. Takáto príjemná ukľudňujúca hudba môže pomôcť aj ľudom s poruchami spánku.

Na hudobnom kanáli The Best Relaxation and Meditation Music budú zo začiatku mnou upravené bezplatne alebo licencované skladby rôznych autorov s trvaním 30 minút a jedna hodina. Neskôr možno vytvorím aj vlastné skladby, keďže vlastním obrovské množstvo syntetizátorov a zvukov, ktoré sú vhodné na takýto štýl hudby. Žiaľ tvorba takto dlhých skladieb a videí je veľmi časovo náročná, takže skladby budú pribúdať postupne, no nie v takej frekvencii ako na ostatné moje YouTube kanály.

História

História tohto kanála je veľmi zložitá. Tento kanál si prešiel rôznymi podobami a mal byť čisto podporným kanálom pre ostatné tri moje YouTube projekty. Žiaľ zmena podmienok YouTube ma donútila pôvodný podporný zámer zmeniť na iný typ projektu, ktorý mal obdobný charakter, no svojim obsahom už neporušoval politiku YouTube. Keďže táto zmena neprinášala ovocie tak som hľadal užitočný spôsob ako využiť potenciál posledného YouTube kanála naplno.

Úspešnosť projektov, ktoré majú podobné zameranie a typy skladieb, ktoré som mal takéhoto charakteru nakoniec zabezpečili, že nový a zároveň aj môj posledný YouTube projekt je na svete. Všetko to umocnil fakt, že som zistil ako viem vytvoriť takto dlhé skladby a videá, keďže nejde vôbec o jednoduchú záležitosť a už len editácia takto dlhého videa je pre detegovanie chýb náročná.

Záver

Ak sa vám tento projekt páči, budem veľmi rád ak hudobný kanál The Best Relaxation and Meditation Music podporíte odberom, lajkom, komentárom alebo ho budete zdieľať prostredníctvom sociálnych sietí.

https://www.mldgroup.com

Vyštudovaný top manažér pôsobiaci najmä ako manažér, marketér, softvérový inžinier, konzultant, bloger, YouTuber a zatiaľ neúspešný hudobník a producent. V rámci praxe pôsobil v rôznych odvetviach na rôznych pozíciách v malých aj veľkých firmách, vrátane spoluprác a partnerstiev s významnými firmami či poradenskými spoločnosťami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *