Angular 17 – Ako vyriešiť chybu NullInjectorError – No provider for _HttpClient!

Angular

Angular 17 priniesol nový koncept a spôsob tvorby aplikácií, ktorý je odlišný od predchádzajúcich verzií. Preto pokiaľ s ním ešte len začínate, narazíte na viacero problémov, kvôli ktorým vám nepôjde spustiť aplikácia.

V tomto video článku som sa zameral na dva problémy, s ktorými sa stretnete, ak ste vytvorili servis a v ňom použili HttpClient.

Prvá časť videa je zameraná na to ako vyriešiť chybu:

ERROR Error NullInjectorError: R3InjectorError(Standalone_AppComponent)_HttpClient - _HttpClient - _HttpClient: NullInjectorError: No provider for _HttpClient! 

V druhej časti videa som sa zameral na to ako vyriešiť hlásenie:

NG02801: Angular detected that `HttpClient` is not configured to use `fetch` APIs. It's strongly recommended to enable `fetch` for applications that use Server-Side Rendering for better performance and compatibility. To enable `fetch`, add the `withFetch()` to the `provideHttpClient()` call at the root of the application.
Angular-17-NullInjectorError-No-provider-for-_HttpClient-1-1024x576
Video: Angular 17 – Ako vyriešiť chybu NullInjectorError – No provider for _HttpClient!
https://www.mldgroup.com

Vyštudovaný top manažér pôsobiaci najmä ako manažér, marketér, softvérový inžinier, konzultant, bloger, YouTuber a zatiaľ neúspešný hudobník a producent. V rámci praxe pôsobil v rôznych odvetviach na rôznych pozíciách v malých aj veľkých firmách, vrátane spoluprác a partnerstiev s významnými firmami či poradenskými spoločnosťami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *