Nové How to … – Hľadáme riešenia

Nové How to … – Hľadáme riešenia

Po veľmi dlhej dobe som sa konečne rozhodol pre samostatnú doménu a nový vzhľad tohto projektu, ktorý nahrádza už zastaraný web How to …. Keďže som prešiel na úplne nové riešenie, tak mi ešte potrvá, kým stránky budú mať finálny vzhľad a dostatočný obsah.

Niektoré zaujímavé staršie články zrejme zverejním aj tu, keďže sú tu oveľa lepšie podmienky pre vyhľadávanie a komentovanie príspevkov. Rovnako tu bude pokračovať aj blog, ktorý bude kombinovaný s videami pre M.T.J. Show.

Keďže som vytvoril veľké množstvo riešení prostredníctvom videí, budem tieto riešenia aj s umiestnením videí prezentovať tiež na How to …. Niektoré riešenia (videá) budú v angličtine, pričom ich podstatu opíšem v slovenčine a iné budú v slovenčine, keďže postupne na M.T.J. Show pribúdajú aj riešenia z Products Explorera, ale aj špecifické, ktoré sa vyskytujú v bežnom živote a takéto riešenia nie sú určené pre Products Explorera.

V sekciách YouTube a Facebook nájdete moje YouTubové kanály a Facebookové skupiny. Budem rád ak dáte odber alebo sa pripojíte do skupín.

https://www.mldgroup.com

Vyštudovaný top manažér pôsobiaci najmä ako manažér, marketér, softvérový inžinier, konzultant, bloger, YouTuber a zatiaľ neúspešný hudobník a producent. V rámci praxe pôsobil v rôznych odvetviach na rôznych pozíciách v malých aj veľkých firmách, vrátane spoluprác a partnerstiev s významnými firmami či poradenskými spoločnosťami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *