Vychytávka do spálne, o ktorej takmer nikto nevie

Idea

V tomto video článku vám predstavím vychytávku, ktorá vám môže ušetriť stovky eur a s výsledkom budete prekvapivo spokojní. Na začiatok prezradím, že ide o vychytávku do spálne určenú pre manželskú posteľ.

Asi každý, kto má manželskú posteľ zloženú z dvoch matracov, skôr či neskôr začne negatívne vnímať medzeru, ktorá je medzi matracmi. Toto negatívne vnímanie závisí aj od kvality a opotrebovaní matracov. To ako tento problém rýchlo a lacno vyriešiť vám predstavím v nasledujúcom videu.

Záver

Vo videu som sa ešte nezmienil, že ak máte vysoký matrac a na neho položíte topper, tak už vám klasická bežná výška 26 cm pre plachtu nemusí stačiť. V takomto prípade musíte kupovať plachtu pre rozmery 32, 36 alebo 40 cm, ak ste dáku z nich doteraz nepoužívali, čo je cenovo často dvojnásobok ceny klasickej plachty. Takže uvedená vychytávka vám vie ušetriť ďalšie peniaze navyše.

Plachty sú tiež z rôznych materiálov, napríklad bavlnené sú hrubšie, sú síce krčivé, ale lepšie zachytia “tekutiny”, takže ak ste nepoužili chránič matraca, tak matrac sa až tak výrazne nezašpiní. Elastické, ktoré sa dajú natiahnuť, tak sú zväčša tenké a v takomto prípade je nutné proti zašpineniu matraca použiť chránič matraca.

https://www.mldgroup.com

Vyštudovaný top manažér pôsobiaci najmä ako manažér, marketér, softvérový inžinier, konzultant, bloger, YouTuber a zatiaľ neúspešný hudobník a producent. V rámci praxe pôsobil v rôznych odvetviach na rôznych pozíciách v malých aj veľkých firmách, vrátane spoluprác a partnerstiev s významnými firmami či poradenskými spoločnosťami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *