Závlaha Hunter – Ako opraviť zle striekajúci ostrekovač

Hunter závlaha - Tryska typu rozprašovač - Ako opraviť zle striekajúcu závlahu a ušetriť peniaze

V tomto video článku je vysvetlené, ako sa nastavuje ostrekovač značky Hunter typu rozprašovač a ako sa vykonáva jeho nastavenie, údržba a oprava v prípade, že prestal správne striekať.

Video v tomto článku je zo série videí zameraných na závlahu značky Hunter. Nájdete tu články, resp. odkazy na videá na kanáli M.T.J., kde sa zameriavam na tento závlahy od elektroinštalácie, nastavení riadiacej jednotky až po nastavenie a údržbu ostrekovačov.

Nesprávna funkcia ostrekovača sa prejavuje nerovnomerným rozprašovaním alebo zmenšením pôvodného rádiusu, ktorý bežne pokrýval. V ďalšom pripravenom videu sa budem opäť venovať tomuto typu ostrekovača, kde sa dozviete ďalšie zaujímavé informácie.

Budem rád ak moje videá a prácu na kanáli M.T.J. oceníte odberom, lajkom alebo komentárom.

Hunter závlaha - Tryska typu rozprašovač - Ako opraviť zle striekajúcu závlahu a ušetriť peniaze
Závlaha značky Hunter – Ostrekovač typu rozprašovač – Ako opraviť zle striekajúci ostrekovač a ušetriť tak peniaze za záhradníka
https://www.mldgroup.com

Vyštudovaný top manažér pôsobiaci najmä ako manažér, marketér, softvérový inžinier, konzultant, bloger, YouTuber a zatiaľ neúspešný hudobník a producent. V rámci praxe pôsobil v rôznych odvetviach na rôznych pozíciách v malých aj veľkých firmách, vrátane spoluprác a partnerstiev s významnými firmami či poradenskými spoločnosťami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *