Ako vytvoriť betónovú základovú dosku pre záhradný domček

Základová doska

Postup ako vytvoriť betónovú základovú dosku pre záhradný domček – deň po dni a finalizácia.

V tomto článku prezentuje niekoľko videí, kde uvidíte postup ako vytvoriť priestor pre terasu a betónovú základovú dosku pre záhradný domček. Exteriérovú terasu som zvolil “bezúdržbovú”, aby zapadala do už existujúceho priestoru. Keď bola prvá etapa dokončená, okolie som zatrávnil a základovú dosku ešte natrel hydroizoláciou.

Po vykopaní ryhy, zasypaní suchým betónom a osadením betónových obrubníkov je stavba pripravená na druhý deň.

Po osadení kari siete a vyliati betónu C20/25 bol betón zarovnaný do roviny, bola spravená elektroinštalácia, kde sa napojil nový kábel na existujúci kábel a priviedol do základovej dosky. Položila sa tkaná agro mulčovacia textília 100g/m2 a na ňu kamenná drť 16-32mm, ktorá sa utlačila vibračnou doskou “žabou”. S pôvodnou kamennou drťou sa prepojila štýlom “dostratena”.

Na záver sa ešte spravil hydroizolačný náter, aby sa v záhradnom domčeku eliminovala vlhkosť. Montáž záhradného domčeka by som chcel tiež zdokumentovať a následne zverejniť vo videu.

https://www.mldgroup.com

Vyštudovaný top manažér pôsobiaci najmä ako manažér, marketér, softvérový inžinier, konzultant, bloger, YouTuber a zatiaľ neúspešný hudobník a producent. V rámci praxe pôsobil v rôznych odvetviach na rôznych pozíciách v malých aj veľkých firmách, vrátane spoluprác a partnerstiev s významnými firmami či poradenskými spoločnosťami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *