Zakladáme trávnik – Ako vyzerá ručne siaty trávnik týždeň po týždni

Trávnik

Pozrite sa ako vyzerá ručne siata tráva, či sa oplatí ručne siaty trávnik alebo trávnatý koberec.

Ste zvedavý ako dlho trvá založenie trávnika a ako vyzerá vysiata, respektíve dosiata tráva po mesiaci zavlažovania a hnojenia? Pripravil som vám kompiláciu videí od videa, ktoré upozorní na čo si dať pozor pri zakladaní trávnika až po videá, kde každý týždeň ukazujem ako aktuálne trávnik vyzerá. Trávnik bol zasiaty na konci augusta a posledné video je z prvého októbra.

Na mieste pôvodného trávnika, kde je utlačená pôda od bagra a vyrastá pôvodný trávnik, rozprašovač nedostatočne zalieva túto plochu, ktorá je po troch dňoch nezavlažovania viditeľne najhoršia a bude vyžadovať špecifický prístup. Možno na dané miesto bude nanesená tenká vrstva novej zeminy a počas dažďov vykonaný dosev.

https://www.mldgroup.com

Vyštudovaný top manažér pôsobiaci najmä ako manažér, marketér, softvérový inžinier, konzultant, bloger, YouTuber a zatiaľ neúspešný hudobník a producent. V rámci praxe pôsobil v rôznych odvetviach na rôznych pozíciách v malých aj veľkých firmách, vrátane spoluprác a partnerstiev s významnými firmami či poradenskými spoločnosťami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *