Čo vás čaká s AstraZenecou, aký dopad má na mňa vakcinácia, ako sa pripraviť a potlačiť vedľajšie…

Čo vás čaká s AstraZenecou

Čo vás čaká s AstraZenecou? Aký dopad má na mňa vakcinácia? Ako sa pripraviť a potlačiť vedľajšie účinky? Tak o tomto všetkom som pripravil video na kanáli M.T.J. Show. Pozrite si moje skúsenosti, ako som to prežíval, aké vedľajšie účinky sa na mne prejavili a ďalšie informácie, týkajúce sa procesu očkovania vakcínou od AstraZeneca.

V nižšie uvedenom videu rozprávam moje skúsenosti s AstraZenecou a ako som prežíval prvých 24 hodín. Musím povedať, že ešte stále musím byť pod liekmi, predpokladám, že najskôr zajtra sa mi stav už normalizuje. Nemám chuť jesť, ale chute rozoznám. Mám návaly hladu a potom zase príde, že nie som hladný. Aj takto som prežíval prvé hodiny po podaní vakcíny od AstraZeneca.

Aké vedľajšie účinky sa u mňa prejavili po podaní vakcíny AstraZeneca? Kedy nastali prvé komplikácie po podaní vakcíny AstraZeneca? Kedy som mal najťažšie obdobie po podaní vakcíny AstraZeneca. Toto všetko nájdete vo videu pod názvom “Čo vás čaká s AstraZenecou, aký dopad má na mňa vakcinácia, ako sa pripraviť a potlačiť vedľajšie…“.

Vo videu tiež nájdete zoznam všetkých vedľajších účinkov a aj rady ako tieto vedľajšie účinky potlačiť.

https://www.mldgroup.com

Vyštudovaný top manažér pôsobiaci najmä ako manažér, marketér, softvérový inžinier, konzultant, bloger, YouTuber a zatiaľ neúspešný hudobník a producent. V rámci praxe pôsobil v rôznych odvetviach na rôznych pozíciách v malých aj veľkých firmách, vrátane spoluprác a partnerstiev s významnými firmami či poradenskými spoločnosťami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *