Ako Rusko padlo za posledných 10 rokov

Rusko

V tomto článku jednoducho a názorne ukážem, ako Rusko padlo za posledných 10 rokov a kam až sa dostalo vďaka svojej politike a filozofii.

Nasledujúci obrázok, ktorý zobrazuje kurz rubľa voči euru, demonštruje ako sa znehodnotil rubeľ za posledných 10 rokov a s čím súvisí aj celková životná úroveň v Rusku.

eur to ruble 10 rokov

Z uvedeného grafu môžete vidieť prudký pád meny a to z hodnoty 26 na 7,6. Za posledných desať rokov je pád väčší ako dve tretiny.
Na základe doterajšieho priebehu vývoja kurzu rubľa to vyzerá, že ak EÚ a celý západ bude čoraz viac nezávislý od nerastných surovín z Ruska, najmä po energetickej stránke, tak Rusko bude na prvom mieste čo sa týka pomeru rozlohy krajiny a chudoby.

Najväčšie pády meny spôsobili vojenské aktivity a operácie tajnej služby na území cudzích štátov. Momentálne vidíme rapídny pád kvôli uvaleným sankciám za vojnu v Európe a ak ruský ľud alebo vysoko postavení činitelia nezakročia a nespravia prevrat v krajine, tak v Rusku nastane chudoba a kriminalita nevídaných rozmerov.

https://www.mldgroup.com

Vyštudovaný top manažér pôsobiaci najmä ako manažér, marketér, softvérový inžinier, konzultant, bloger, YouTuber a zatiaľ neúspešný hudobník a producent. V rámci praxe pôsobil v rôznych odvetviach na rôznych pozíciách v malých aj veľkých firmách, vrátane spoluprác a partnerstiev s významnými firmami či poradenskými spoločnosťami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *