Ak máš power banku, toto video musíš vidieť

Power bank

V tomto článku vám dávam do pozornosti moje video, v ktorom opisujem moje nedávne skúsenosti s mojou power bankou, ktorú som si chcel dobiť.

Power banku mám vyše troch rokov. Vytvoril som o nej aj video a je tam informácia, že video bolo vytvorené pred 3 rokmi. Takže nemá ani dlhú dobu životnosti, používal som ju zriedkavo, možno tak 10 až 20 krát ročne, takže nebola ani dáko často používaná a bola skladovaná v šuflíku, teda nebola vystavovaná vysokým teplotám a nebola ani na priamom slnku.

Aj napriek týmto skutočnostiam sa stalo čo sa stalo a ak by som si to nevšimol, tak mohlo nastať množstvo nebezpečných situácií. Sám som bol nemilo prekvapený, že power banka môže byť takto nebezpečná, resp. sa môže takéto niečo stať. Viac o tom čo sa stalo a možné následky som uviedol vo videu. Žiaľ vo videu sa nepodarilo všetko tak dobre zachytiť ako je to v skutočnosti, a tak deformácia nie je až tak zjavná ako v skutočnosti.

https://www.mldgroup.com

Vyštudovaný top manažér pôsobiaci najmä ako manažér, marketér, softvérový inžinier, konzultant, bloger, YouTuber a zatiaľ neúspešný hudobník a producent. V rámci praxe pôsobil v rôznych odvetviach na rôznych pozíciách v malých aj veľkých firmách, vrátane spoluprác a partnerstiev s významnými firmami či poradenskými spoločnosťami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *