Užitočný pomocník do záhrady – batériami napájané ručné rozmetadlo 

Wolf Garten WE-B 5455000A

V tomto článku dávam do pozornosti batériami napájané ručné rozmetadlo vhodné pre piesok, hnojivo a zimnú podstielku s názvom WOLF Garten WE-B 5455000A.

Všetky dôležité informácie sa dozviete v nasledujúcom videu.

Záver

Z môjho pohľadu ide o veľmi šikovného pomocníka, ktorého ja osobne využívam na hnojenie trávnika. K dispozícií sú napríklad posýpacie vozíky, ktoré nie sú tak kompaktné a je potrebné s nimi prechádzať plochu podobne ako pri kosení.

Ručné rozmetadlo vie do pár minút pohnojiť plochu s veľkosťou 200-400 metrov štvorcových. Ak chcete zamedziť “svalovici”, tak rozmetadlo napĺňajte do polovice. Nevýhodou tejto stratégie je častejšie napĺňanie rozmetadla, prerušovanie hnojenia a dlhší čas na dokončenie operácie. Ja osobne pri ploche cca 300m2 napĺňam rozmetadlo 2 krát a hnojenie tejto plochy trvá odhadom 5-10 minút. Ručné rozmetadlo nie je vhodné na veľké plochy 600m2 a viac, kde už hnojenie týmto spôsobom môže byť fyzicky náročné. Je to ako keby ste mali v predpaženej ruke 2-4kg činku po dobu 10 a viac minút.

https://www.mldgroup.com

Vyštudovaný top manažér pôsobiaci najmä ako manažér, marketér, softvérový inžinier, konzultant, bloger, YouTuber a zatiaľ neúspešný hudobník a producent. V rámci praxe pôsobil v rôznych odvetviach na rôznych pozíciách v malých aj veľkých firmách, vrátane spoluprác a partnerstiev s významnými firmami či poradenskými spoločnosťami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *