M.T.J. Show – YouTube kanál plný zábavy a rôznych zaujímavých informácií

M.T.J. Show - YouTube kanál plný zábavy a rôznych zaujímavých informácií

V tomto článku prestavujem môj posledný (štvrtý) YouTubový kanál s názvom M.T.J. Show. Okrem štyroch YouTubových kanálov mám aj množstvo webových stránok, z ktorých 4 patria k vlajkovým lodiam (projekty ešte nie sú dokončené), kde jedným z nich z nich je aj How to …. Ostatné projekty už pravdepodobne nebudú aktualizované a budú len ako referenčné na moje aktivity v minulosti. V rámci How to … tak predstavím ešte dva zvyšné projekty, na ktoré odkazy nájdete aj v hornom menu.

Pôvodne som chcel pre M.T.J. Show vytvoriť tím ľudí a točiť komediálne scénky. Žiaľ tento pôvodný zámer nevyšiel, keďže som nezohnal ľudí pre tento projekt, a tak som ho postupne transformoval do dnešnej podoby a slovenskej obdoby Products Explorera.

Čo v projekt zostalo, je ešte stále podpora nadaných umelcov z rôznych druhov odvetvia – maliar, komik, hudobnik, spevák, tanečník alebo iná umelecká činnosť, kde v prípade, že ma takýto umelec/kyňa oslovia svojimi aktivitami, tak natočím s nimi video a zverejním na M.T.J. Show.

Keďže som pôvodne vôbec nechcel byť na obraze ani rozprávať do videí, tak v súčasnosti, keďže už vykonávam aj tieto činnosti, postupne mením cielenie projektu a okrem zábavy pridávam aj náučný charakter.

V projekte by som chcel predstaviť krátke videá pravdepodobne pod názvom “Podnikateľská 5-minútovka” a postupne pridávam rôzne How to riešenia, vzdelávacie videá z rôznych oblastí, teda najmä z IT sveta – programy/softvér/aplikácie a programovanie. Snažím sa predstavovať zaujímavé spôsoby využívania počítača, napríklad umelú inteligenciu, ako aj rôzne postupy ako niečo spraviť, čo nie je vždy jednoduché, či ako sa zabaviť zadarmo, kde mám sériu videí s bezplatnými hrami, ktoré hrám a komentujem a je to veľká zábava.

Záver

Tento kanál verím, že bude postupne rásť, mám pripravené množstvo scenárov a materiálov pre videá, nové témy, kde už niektoré boli načrtnuté alebo odštartované a nové ešte prídu. Medzi ne napríklad patrí nový formát pod pracovným názvom “Vtipné hlášky z netu”. Preto budem veľmi rád, ak budete moju tvorbu podporovať, či zakúpením kávy, hudobných albumov alebo aj odberom či lajkom.

https://www.mldgroup.com

Vyštudovaný top manažér pôsobiaci najmä ako manažér, marketér, softvérový inžinier, konzultant, bloger, YouTuber a zatiaľ neúspešný hudobník a producent. V rámci praxe pôsobil v rôznych odvetviach na rôznych pozíciách v malých aj veľkých firmách, vrátane spoluprác a partnerstiev s významnými firmami či poradenskými spoločnosťami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *