Ako vymeniť žiarovku na svetlomete pre svietenie do zákrut v automobile Hyundai ix20

Ako vymeniť žiarovku na svetlomete pre svietenie do zákrut - Hyundai ix20

V tomto článku predstavujem video, ktoré som natočil pred dvoma rokmi a tým je návod ako vymeniť žiarovku na svetlomete pre svietenie do zákrut na automobile Hyundai ix20. Ide teda o reflektor, ktorý má rovnaký typ žiarovky ako hlavný svetlomet, ale svieti pri točení volantom v malých rýchlostiach. Je to veľmi užitočný pomocník najmä pri nočnom parkovaní, ale aj zmene smeru jazdy, napríklad zákruty alebo odbočky na križovatkách.

Pôvodné video som točil pre Products Explorer a neskôr som ho pripravil aj pre M.T.J. Show. V tomto duchu pokračujem aj naďalej, kedy zaujímavé videá, ktoré boli pôvodne určené len pre Products Explorer, upravujem a častokrát v rozšírenej podobe potom zverejňujem aj na M.T.J. Show.

https://www.mldgroup.com

Vyštudovaný top manažér pôsobiaci najmä ako manažér, marketér, softvérový inžinier, konzultant, bloger, YouTuber a zatiaľ neúspešný hudobník a producent. V rámci praxe pôsobil v rôznych odvetviach na rôznych pozíciách v malých aj veľkých firmách, vrátane spoluprác a partnerstiev s významnými firmami či poradenskými spoločnosťami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *