Ako vymeniť žiarovku na hlavnom svetlomete automobilu Hyundai ix20

Ako Vymeniť Žiarovku na Hlavnom Svetlomete - Hyundai ix20

A je tu ďalší článok zameraný na výmenu žiarovky v automobile Hyundai ix20. Kým predchádzajúci článok bol určený pre svietenie do zákrut, v tomto predstavujem video na výmenu žiarovky v hlavnom svetlomete.

Výmena žiarovky hlavného svetlometu nie je dáko zložitá. Prístup je celkom dobrý, jediné čo je náročné, tak uchytenie pružiny. Dobré si je pružinu nacvičiť na vybratej žiarovke. Keď to už budete mať nacvičené, tak potom správne nasadenie pružiny už bude jednoduché.

Keď som prvý krát vymieňal žiarovku, tak mi to trvalo veľmi dlho. Tuším je to uvedené vo videu alebo v komentároch. No postupne som vymieňal ďalšie žiarovky aj na ostatných svetlách, a tak som to už mal v ruke a výmena bola do piatich minút.

https://www.mldgroup.com

Vyštudovaný top manažér pôsobiaci najmä ako manažér, marketér, softvérový inžinier, konzultant, bloger, YouTuber a zatiaľ neúspešný hudobník a producent. V rámci praxe pôsobil v rôznych odvetviach na rôznych pozíciách v malých aj veľkých firmách, vrátane spoluprác a partnerstiev s významnými firmami či poradenskými spoločnosťami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *