Ako spraviť z mobilu webkameru

Ako spraviť z mobilu webkameru

V tomto článku predstavujem sériu zameranú na webkamery a to ako spraviť zo súčasného mobilu webkameru. Ak je pre vás takéto riešenie dostatočné, tak nemusíte investovať do webkamery.

Pre koho je takéto riešenie určené?

Transformácia mobilu na webkameru je veľmi rýchle riešenie pre tých, ktorí nemajú notebooky a iné vhodné zariadenia, napríklad pre natáčanie videí alebo video konferencie. Ak ste počas korony boli nútení byť doma a vykonávať video hovory, namiesto kúpy webkamery, ste mohli použiť svoj mobil. Zároveň počas korony s vysokým dopytom bol určitý čas aj problém s ponukou webkamier na trhu, takže takáto transformácia bola veľmi šikovnou alternatívou.

Okrem pracovných video hovorov boli v kurze aj video hovory s rodinnými príslušníkmi počas zákazu vychádzania, kedy sa rodiny nemohli navzájom navštevovať.

To ako vykonať transformáciu mobilu na webkameru je uvedené vo videách na YouTubových stránkach M.T.J. Show a Products Explorer. Okrem mobilov sa na webkamery dajú transformovať aj digitálne fotoaparáty. Aj o týchto premenách budú postupne vydané videá na M.T.J. Show a Products Explorer.

Záver

Vo videách sú uvedené plusy a mínusy spomenutých riešení. Vo videu bolo demonštrované natáčané 4-ročným mobilným telefónom. Na záver ešte dodávam, že nové mobilné telefóny majú stále lepšiu optiku, a tak spomínané negatíva sa už u nich nemusia prejavovať.

https://www.mldgroup.com

Vyštudovaný top manažér pôsobiaci najmä ako manažér, marketér, softvérový inžinier, konzultant, bloger, YouTuber a zatiaľ neúspešný hudobník a producent. V rámci praxe pôsobil v rôznych odvetviach na rôznych pozíciách v malých aj veľkých firmách, vrátane spoluprác a partnerstiev s významnými firmami či poradenskými spoločnosťami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *