Ako doplniť elektronické daňové priznanie

daňové priznanie

V tomto článku predstavím návod ako doplniť elektronické daňové priznanie ak ste od Finančnej správy dostali výzvu na doplnenie chýbajúcich informácií.

V mojom prípade išlo o výzvu na dodanie potvrdenia o zdaniteľných príjmoch fyzickej osoby zo závislej činnosti a ďalších údajoch podľa § 39 ods. 5 zákona č. 595/2003 Z. z. o dani z príjmov v znení neskorších predpisov (ďalej len “zákon”) za zdaňovacie obdobie 2021.

Celý postup s informáciami ako upraviť/opraviť/doplniť elektronické daňové priznanie nájdete v nasledujúcom videu. Ako prvé je potrebné ísť na web finančnej správy a prihlásiť sa prostredníctvom občianskeho preukazu. Po prihlásení ste presmerovaný na stránky odkiaľ už pokračuje video.

https://www.mldgroup.com

Vyštudovaný top manažér pôsobiaci najmä ako manažér, marketér, softvérový inžinier, konzultant, bloger, YouTuber a zatiaľ neúspešný hudobník a producent. V rámci praxe pôsobil v rôznych odvetviach na rôznych pozíciách v malých aj veľkých firmách, vrátane spoluprác a partnerstiev s významnými firmami či poradenskými spoločnosťami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *