The Best Videos – Internetový portál plný tých najlepších videí

The Best Videos - internetový portál plný tých najlepších videí

V rámci mojich projektov predstavujem predposledný z mojich internetových projektov pod názvom The Best Videos. Cieľom tohto projektu je vytvoriť video portál, v ktorom budú tie najlepšie videá, ktoré som našiel alebo ich registrovali návštevníci a po kontrole boli zaradené do databázy.

Portál má tie najlepšie kategórie, ktoré by na dni, týždne či mesiace mali zabaviť každého návštevníka. Postupne tam pridávam videá, takže ponuka videí sa každým dňom rozširuje. Ak sa niekomu video páči, môže mu dať like. Na úvodnej strane je prehľad počtu videní a stav, ako populárne je toto video na tomto portáli. Hlasovať sa dá len zo stránky, kde sa dá prehrať video, aby až po prezretí videa mohol návštevník zvoliť páči/nepáči.

Budem veľmi rád, ak si tento projekt obľúbite a budete ho navštevovať a zdieľať medzi priateľmi na sociálnych sieťach.

https://www.mldgroup.com

Vyštudovaný top manažér pôsobiaci najmä ako manažér, marketér, softvérový inžinier, konzultant, bloger, YouTuber a zatiaľ neúspešný hudobník a producent. V rámci praxe pôsobil v rôznych odvetviach na rôznych pozíciách v malých aj veľkých firmách, vrátane spoluprác a partnerstiev s významnými firmami či poradenskými spoločnosťami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *