Native Instruments – Native Access – Ako postupovať ak aplikácia zamrzne v stave installing a blokuje ďalšie inštalácie

Native Instruments

S novými verziami programov od Native Instruments prichádza aj množstvo rôznych problémov. Ako to už býva, nájsť priamy kontakt na pomoc žiaľ nie je možné.

V tomto článku sa budem venovať problému, kedy sa nedokončí inštalácia aplikácie a aplikácia je stále v stave installing.

Native Access
Native Access

V mojom prípade išlo o program Komplete Kontrol, ktorý blokoval ďalšie inštalácie.

Riešenie #1

Prvou možnosťou je odhlásenie sa z aplikácie Native Access, reštart počítača a opätovné prihlásenie. Ak toto riešenie nepomohlo, skúste nasledujúce riešenie.

Riešenie #2

Druhou možnosťou je odhlásenie sa z aplikácie Native Access (voliteľné), následná odinštalácia Native Access, reštart počítača a opätovná inštalácia Native Access.

Riešenie #3

Poslednou možnosťou je manuálna inštalácia programu, ktorý sa zasekol. Choďte do adresára download alebo do adresára, ktorý je nastavený pre download, otvorte aplikáciu cez File Explorer, čím sa vytvorí virtuálna jednotka a aplikáciu nainštalujte manuálne. Po skončení inštalácie virtuálnu jednotku zrušte cez Eject.

Záver

V mojom prípade som použil najskôr riešenie 3 a potom riešenie 2. Native Access vďaka predtým definovanému plánovanému umiestneniu programov si manuálne nainštalované programy po reštarte a opätovnom nainštalovaním automaticky detegoval a program Komplete Kontrol už bol v stave Installed a nie Installing.

https://www.mldgroup.com

Vyštudovaný top manažér pôsobiaci najmä ako manažér, marketér, softvérový inžinier, konzultant, bloger, YouTuber a zatiaľ neúspešný hudobník a producent. V rámci praxe pôsobil v rôznych odvetviach na rôznych pozíciách v malých aj veľkých firmách, vrátane spoluprác a partnerstiev s významnými firmami či poradenskými spoločnosťami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *