Woodcan 265l a BASECAN 2 – Sud na dažďovú vodu a podstavec pod sud – recenzia

Woodcan 265l

Plastový sud na dažďovú vodu v imitácii dreva je vhodný pre využívanie dažďovej vody na polievanie záhrady. Je navrhnutý tak, aby sa z neho dala voda čerpať pomocou kohútika a hadice.

V nasledujúcom videu uvidíte rozbaľovanie dizajnového sudu, podstavca a kohútika a tiež sa dozviete prvé dojmy ohľadom produktov Woodcan 265l a BASECAN 2. Vo videu uvádzam, že som v jednom videu našiel spôsob, ako sa montuje kohútik. Po otvorení suda som zistil, že spomínaný spôsob nie je možné aplikovať na môj produktu.

Môj sud má závit do vnútra sudu v podobe “výčnelku” do vnútra sudu, v ktorom je závit. Ak by som chcel použiť rovnaký spôsob aplikácie ako bolo vo videu, musel by som odrezať predpripravený závit. V ďalšom videu som videl rovnakú aplikáciu kohútika z vnútra sudu. No tentoraz bol vŕtačkou vyvŕtaný otvor, cez ktorý sa kohútik “prevliekol” a druhým dielom “zafixoval”.

Na základe tohto videa predpokladám, že ak má súd predpripravený závit, inštaluje sa iba tesnenie a kohútik. Ak do sudu bola navŕtaná diera, tak sa použijú oba diely, kohútik z jednej strany a tesnenie s maticou z druhej strany.

https://www.mldgroup.com

Vyštudovaný top manažér pôsobiaci najmä ako manažér, marketér, softvérový inžinier, konzultant, bloger, YouTuber a zatiaľ neúspešný hudobník a producent. V rámci praxe pôsobil v rôznych odvetviach na rôznych pozíciách v malých aj veľkých firmách, vrátane spoluprác a partnerstiev s významnými firmami či poradenskými spoločnosťami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *