Ako dlho trvá elektronická úhrada správneho/súdneho poplatku cez PAY by square

Peniaze, financie, hotovosť

Ako dlho trvá úhrada cez Ministerstvo vnútra SR – Registre verejnej správy ak použijem PAY by square?

Ak pracujete s portálom slovensko.sk a vykonávate úhradu správneho/súdneho poplatku, tak máte na výber niekoľko možností. Prvou možnosťou je platobná karta. V tomto prípade bude platba vykonaná okamžite a ďalší úkon bude pravdepodobne vykonaný v nasledujúci deň.

Ak sa rozhodnete pre bankový prevod alebo PAY by square, tak platba bude vykonaná do 72 hodín. V mojom prípade platba cez PAY by square bola zadaná v utorok a zrealizovaná, resp. informácia o prijatí platby bola doručená do elektronickej schránky vo štvrtok.

Záver

Ak potrebujete niektoré úkony vykonať čo najrýchlejšie, použite platbu kartou. Ja som kvôli pohodlnosti a rýchlosti použil PAY by square, kedy som len načítal QR kód a vykonal platbu, no nevšimol som si, že proces prevodu peňazí môže trvať až 72 hodín.

https://www.mldgroup.com

Vyštudovaný top manažér pôsobiaci najmä ako manažér, marketér, softvérový inžinier, konzultant, bloger, YouTuber a zatiaľ neúspešný hudobník a producent. V rámci praxe pôsobil v rôznych odvetviach na rôznych pozíciách v malých aj veľkých firmách, vrátane spoluprác a partnerstiev s významnými firmami či poradenskými spoločnosťami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *