Ako riešiť problémy s Radeon Software a ovládačmi od AMD

AMD - problémy so softvérom

V tomto článku dávam do pozornosti moje tri videá, ktoré vám pomôžu odstrániť problémy so softvérom AMD Radeon Software. V mojom prípade išlo o problém s nahrávaním obrazovky.

Videá sú z mojich dvoch YouTube kanálov – Products Explorer a M.T.J. Show. V anglickej verzii je uvedený návod priamo od podpory z AMD, kde ak máte vážne problémy s ovládačmi alebo softvérom Radeon Software, ako by ste mali postupovať, aby ste problém odstránili.

Okrem toho uvádzam aj postup ako odstrániť problém s nahrávaním videa, ktorý vznikol pred pár mesiacmi a niekoľko mesiacov som nenašiel riešenie na jeho odstránenie. Žiaľ podpora z AMD mi v tomto nepomohla a preto som vytvoril video s postupom, ako tento kritický problém vyriešiť.

A čo sa stalo? Po aktualizácii AMD Software sa zrazu nedal robiť záznam obrazovky. Nefungovalo nahrávanie, ktoré používam na tvorbu videí. Fungovala len tvorba snímkov obrazovky. Tento problém malo mnoho používateľov, niekoľko krát som tento problém reportoval a odpoveď bola v jednom z videí ako mám postupovať. Keďže z môjho pohľadu išlo o nesprávne riešenie, neprestal som v hľadaní riešenia, až kým som ho nenašiel. Dúfam, že vám tieto videá pomôžu.

https://www.mldgroup.com

Vyštudovaný top manažér pôsobiaci najmä ako manažér, marketér, softvérový inžinier, konzultant, bloger, YouTuber a zatiaľ neúspešný hudobník a producent. V rámci praxe pôsobil v rôznych odvetviach na rôznych pozíciách v malých aj veľkých firmách, vrátane spoluprác a partnerstiev s významnými firmami či poradenskými spoločnosťami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *