Čo znamená “Počet dní opakovania” pri vytváraní trvalého príkazu?

Internet banking

Pri vytváraní trvalého príkazu cez internet banking môžete naraziť na nastavenie položky s názvom Počet dní opakovania. Čo ale táto položka znamená? Ako to už býva, aj môj internet banking je stále nedokonalý, a tak namiesto vysvetlivky v podobe ikony otáznik, som musel googliť o čo vlastne ide.

Nakoniec som našiel nasledujúce vysvetlenie:

V prípade, ak v deň splatnosti nie je na účte dostatok finančných prostriedkov na realizáciu platobného príkazu, je možné realizáciu tohto platobného príkazu opakovať.

Číslo, ktoré sa zadá v tejto kolónke, bude znamenať, koľko dní sa bude opätovne kontrolovať či už je možné zrealizovať platobný príkaz. Viac informácií o spôsobe opakovania platobného príkazu si pozrite na stránkach vašej banky.

https://www.mldgroup.com

Vyštudovaný top manažér pôsobiaci najmä ako manažér, marketér, softvérový inžinier, konzultant, bloger, YouTuber a zatiaľ neúspešný hudobník a producent. V rámci praxe pôsobil v rôznych odvetviach na rôznych pozíciách v malých aj veľkých firmách, vrátane spoluprác a partnerstiev s významnými firmami či poradenskými spoločnosťami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *