Ako dlho trvá platba od Google a kedy Google posiela peniaze

Peniaze, financie, hotovosť

Tento článok nadväzuje na moje video s názvom “Why Google Adsense Is Not Showing My Earnings From YouTube + How To Change The Language”.

Asi každého, kto sa rozhodol, že využije služby od spoločnosti Google na generovanie príjmu, zaujíma, kedy je “výplata” a ako dlho trvá prevod peňazí.

Zo stránok Google AdSense som sa dozvedel, že zárobky sa finalizujú medzi 10 až 14 dňom v mesiaci. Konečné úpravy sa vykonávajú koncom mesiaca. Z mojej skúsenosti som mal platbu oznámenú 24 deň v mesiaci a platba prišla 26 deň v mesiaci. Prevod peňazí tak trval 2 dni.

Na internete som našiel tabuľku, ktorá zodpovedá mojej skúsenosti, a tak ju pripájam k článku.

3rd of the monthearnings are finalized, revenue for invalid clicks is reduced
20thlast chance to make changes to your payment method
21st – 26ththe payment will be sent by AdSense; changes are no longer possible
27th two months lateryou can reissue another payment if you didn’t receive it
Zdroj: AdSense Payment or how and when does AdSense pay (wpadvancedads.com)

Záver

Verím, že vám tieto informácie pomôžu a nebudete sa báť, že sa niečo stalo alebo je potrebné ešte niečo dodatočne vykonať, keď ani ku koncu mesiaca vám ešte nič neprišlo na účet.

https://www.mldgroup.com

Vyštudovaný top manažér pôsobiaci najmä ako manažér, marketér, softvérový inžinier, konzultant, bloger, YouTuber a zatiaľ neúspešný hudobník a producent. V rámci praxe pôsobil v rôznych odvetviach na rôznych pozíciách v malých aj veľkých firmách, vrátane spoluprác a partnerstiev s významnými firmami či poradenskými spoločnosťami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *