Mazda CX-30 – Ako zapnúť a vypnúť hlavný displej

Mazda CX-30

V minule, keď som naštartoval auto, zrazu som zistil, že mi nejde hlavný displej. V danom momente som vôbec nevedel, že čo sa deje. V tomto článku ukážem, ako sa dá vypnúť a zapnúť hlavný displej.

Prvé čo ma napadlo, ako tento problém vyriešiť, bolo pozrieť manuál. Žiaľ v manuáli priamo táto funkcia nie je spomenutá, keďže je vedená ako Mazda Connect a nie ovládanie displeja. Navyše spôsob vypnutia a zapnutia funkcie Mazda Connect sa vykonáva opäť trochu atypicky a z ovládacieho panela nie je vôbec zjavné, že tlačidlo na zapnutie a vypnutie Mazda Connect má duálnu funkciu.

Aby som to zhrnul, tlačidlo na ovládanie hlasitosti má funkciu vypnutia a zapnutia zvuku a po podržaní má funkciu vypnutia a zapnutia Mazda Connect, teda hlavného displeja. Ak je hlavný displej vypnutý, tak nefunguje menu, navigácia a rádio, funguje iba obrazovka parkovacej kamery.

Pre lepší prehľad ako vypnúť a zapnúť hlavný displej si pozrite nasledujúce video.

https://www.mldgroup.com

Vyštudovaný top manažér pôsobiaci najmä ako manažér, marketér, softvérový inžinier, konzultant, bloger, YouTuber a zatiaľ neúspešný hudobník a producent. V rámci praxe pôsobil v rôznych odvetviach na rôznych pozíciách v malých aj veľkých firmách, vrátane spoluprác a partnerstiev s významnými firmami či poradenskými spoločnosťami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *