Kedy je najlepší čas na kúpu nového auta? Nenechajte sa oklamať predajcami.

autobazár

V tomto článku vám predstavím, kedy by ste sa mali rozhodovať pre kúpu nového auta.

Aj keď je v súčasnosti stále čipová a energatická kríza a predajcovia vám hovoria, že autá sú len na objednávku, nové autá budú vyrábané kvôli nedostatku čipov bez niektorých vymožeností, ceny o pol roka budú vyššie a podobne, nenechajte sa oklamať takýmito rečami.

Predajcovia áut stále majú zľavy a ponúkajú rôzne doplnky zadarmo. Ak som to správne odsledoval, tak zväčša sú poskytované zľavy aspoň dva krát ročne.

A to jarné zľavy alebo autosalónové zľavy, kedy sa konajú na Slovensku autosalóny apríl-máj a potom zimné akcie. V zimných akciách sa často dávajú zimné sady kolies zadarmo.

Nenechajte sa preto nachytať ako ja pri kúpe auta, že ak by som chcel inú konfiguráciu ako je skladom, tak čakám 6 až 9 mesiacov s tým, že niektoré prvky výbavy tam nebudú, alebo že vozidlá vyrobené neskôr budú už drahšie.

Ja som takto doplatil, keď o 4 dni od kúpy auta bol na dané auto bonus 1 800 EUR. Takže nielenže  som mohol mať auto o 1 800 EUR lacnejšie, ale aj poistky na auto by ma stáli menej, keďže sa vypočítavajú z kúpnej ceny automobilu. Preto skôr ako si chcete kúpiť auto, zistite si, kedy daná značka máva cenové akcie/bonusy. Ušetríte tak aj niekoľko tisíc eur.

https://www.mldgroup.com

Vyštudovaný top manažér pôsobiaci najmä ako manažér, marketér, softvérový inžinier, konzultant, bloger, YouTuber a zatiaľ neúspešný hudobník a producent. V rámci praxe pôsobil v rôznych odvetviach na rôznych pozíciách v malých aj veľkých firmách, vrátane spoluprác a partnerstiev s významnými firmami či poradenskými spoločnosťami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *