Ako kúpiť auto lacnejšie ak vám značkový predajca nechce poskytnúť zľavu na auto?

autobazár

V súčasnosti z rôznych dôvodov, medzi ktoré patrí aj čipová kríza a dlhé čakacie doby na dodávky nových automobilov, je náročné získať zľavu u predajcov áut.

Aj napriek nepriaznivej situácii pre kupujúcich, kedy predajcovia v súčasnosti zneužívajú situáciu na trhu, je stále možnosť ako získať auto za nižšiu cenu ako je bežne na trhu.

Aj keď sa predajcovia tvária, že zľavy v súčasnosti nedávajú, alebo ich diskriminačne dávajú iba niektorým vybraným skupinám zákazníkov, stále je tu možnosť ako získať auto lacnejšie. Väčšina predajcov automobilov ešte stále aspoň raz ročne ponúka rôzne akciové ceny, akciové modely, bonusy a výkupné bonusy. Vďaka nim viete získať jednotlivé značky a modely lacnejšie o stovky až tisíce eur oproti obvykle propagovaným cenám.

https://www.mldgroup.com

Vyštudovaný top manažér pôsobiaci najmä ako manažér, marketér, softvérový inžinier, konzultant, bloger, YouTuber a zatiaľ neúspešný hudobník a producent. V rámci praxe pôsobil v rôznych odvetviach na rôznych pozíciách v malých aj veľkých firmách, vrátane spoluprác a partnerstiev s významnými firmami či poradenskými spoločnosťami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *